#COFFEE ENGLISH

Oferta jest skierowana do osób 18+ z terenu Dębicy oraz okolic.

#Coffee English to jednorazowe lub cykliczne rozmowy w języku angielskim na różnych poziomach zaawansowania, dla osób, które pragną rozwijać swoją odwagę mówienia. Ich zaletą jest przyjemność płynąca z tematów, które interesują rozmówców, której sprzyja niecodzienne środowisko, w którym się spotykamy.

Liczba miejsc jest ograniczona.

 

 

 

Najczęściej zadawane pytania:

  1. Czy podczas tych zajęć mogę się uczyć języka od zera?

    Spotkanie jest skierowane do osób, które wykazują znajomość języka angielskiego umożliwiającą im komunikację na podstawowym poziomie. Wymagany jest jednak do tego minimum poziom A1 (dobre podstawy).

  2. Czego dokładnie nauczę się podczas tych spotkań?

    Wierzę, że zyska Pani odwagę mówienia w języku obcym w każdej sytuacji i środowisku, w których się Pani znajdzie. Podczas rozmowy może Pan notować nowe lub zapomniane narzędzia wyrażania myśli (słówka, struktury) w celu ich zapamiętania.

  3. Czy podczas tych zajęć przygotuję się do matury ustnej z języka angielskiego?

    Spotkanie jest sfokusowane na odwagę komunikowania się w języku obcym mimo niedoskonałości. Matura ustna z języka angielskiego ma swoją ściśle określoną formę. Więcej czasu na skupienie na niej mamy podczas zajęć #Exam Master, jak również warsztatów o tematyce związanej z egzaminem.