#DIAGNOZA

Oferta jest skierowana do uczniów uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i szkół średnich, jak również osób dorosłych z terenu Dębicy oraz okolic.

#DIAGNOZA to jednorazowe spotkanie określające poziom zaawansowania językowego. Ma na celu wskazać stan znajomości języka angielskiego interesanta na tle postawionych przed nim celów czy wymagań. Dodatkowo wskazywane są obszary, w zakresie których powinien się rozwijać.

Spotkanie odbywa się po uprzednim ustaleniu terminu.

 

 

Najczęściej zadawane pytania:

 1. Czego dowiem się z takiego spotkania?

  Spotkanie przede wszystkim da nam odpowiedź na pytanie, jaki jest Twój realny poziom języka obcego. Jeżeli chcesz się nadal rozwijać, wspólnie ustalimy Twój cel językowy. Chętnie wskażę również konkretne obszary rozwojowe i wskazówki dotyczące pracy w nich, czy to dla Ciebie samego, czy dla lektora (nauczyciela), z którym zdecydujesz się współpracować.

 2. Moja córka od września idzie do klasy z rozszerzonym angielskim, choć miała wcześniej z nim duże problemy. Jak jej pomóc?

  Rzeczywisty obraz jej umiejętności językowych, który uzyskamy podczas spotkania, jak również wymagania przed nią postawione, pomogą nam przewidzieć ewentualne przyszłe trudności córki. Jeżeli będzie taka potrzeba, wskażę obszary, nad którymi będzie musiała popracować sama lub pod okiem specjalisty. Z chęcią udzielę także praktycznych wskazówek do pracy w tych obszarach.

 3. Pracodawca, o pracę u którego się staram, wymaga od potencjalnego pracownika angielskiego o poziomie minimum średniozaawansowanym. Uczyłam się angielskiego w szkole przez 6 lat, ale trochę się boję. Czy może Pani mnie podszkolić na szybko, żeby wyglądało, że mam właśnie taki?

  Spotkanie ze swojej natury nie jest spotkaniem dydaktycznym. Ma na celu wskazać faktyczny, nie życzeniowy poziom Pani języka obcego. Z przyjemnością natomiast wręczę Pani pisemne zaświadczenie o jego poziomie, które z pewnością będzie wiarygodnym potwierdzeniem Pani umiejętności językowych dla przyszłego pracodawcy.

 4. Czy może Pani dojechać do klienta?
  Spotkanie odbywa się w miejscu przeze mnie wyznaczonym, o komfortowej dla interesanta godzinie.