#EXAM MASTER

Oferta jest skierowana do uczniów gimnazjum i szkół średnich z terenu Dębicy oraz okolic, podchodzących do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego w ciągu minimum najbliższych trzech miesięcy.

#Exam Master to praktyczne i indywidualne przygotowanie ucznia do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego. Odbywa się pod kątem sprawności: słuchania, czytania, pisania i mówienia (dla maturzystów). Podczas regularnych spotkań uczeń poznaje arkusz egzaminacyjny i praktyczny sposób rozwiązywania go.

Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Najczęściej zadawane pytania:

 1. Czy mogę liczyć na to, że dojedzie Pani do naszego domu na zajęcia?

  Niestety, ze względu na dużą ilość osób, z którymi współpracuję, dojazd do każdego Klienta indywidualnie nie jest możliwy. Również ze względów organizacyjnych, takich jak dostępność pomocy naukowych (np. tablicy, bazy dydaktycznej w postaci książek i słowników, odtwarzacza CD), na zajęcia spotykamy się w miejscu przeze mnie wyznaczonym, o komfortowej dla ucznia i mnie godzinie.

 2. Chciałabym, by podczas jednego spotkania poświęcała Pani czas mojemu synowi i jego przyjacielowi w tym samym wieku. Czy to możliwe?

  Chłopcy są w tym samym wieku i stawiane są im jednakowe wymagania, jednak głęboko wierzę, że obaj są na tyle wyjątkowi w swoich naturalnych talentach, umiejętnościach i cechach, że zasługują na absolutnie indywidualne podejście do swojej osoby.

 3. Czy podczas tych zajęć rozwiąże Pani z moim synem zadanie domowe z angielskiego do szkoły?

  Zajęcia są sfokusowane na praktyczne przygotowanie uczniów do egzaminu i nie zajmujemy się na nich bieżącym materiałem szkolnym.

 4. Córka ma spore zaległości z poprzednich lat nauki języka angielskiego i szczerze obawiam się o wynik jej egzaminu. Czy mogę liczyć na to, że nadrobi je Pani z nią?

  Podczas zajęć córka będzie przygotowywana do egzaminu pod kątem sprawności słuchania, czytania, pisania i mówienia. Zadbam również o to, by jak najlepiej poznała budowę arkusza, typy zadań egzaminacyjnych i strategie ich rozwiązywania, jednak nie zajmuję się nadrabianiem zaległości szkolnych powstałych na przestrzeni dłuższego czasu.