#TUTORING

Oferta jest skierowana do rodziców uczniów szkół podstawowych (IV-VIII) z terenu Dębicy i okolic.

#Tutoring to jednorazowe lub regularne spotkania skierowane na efekty. To przede wszystkim zajęcia sprzyjające prawidłowej organizacji nauki języka obcego, umiejętność której ma ogromne znaczenie dla dalszej szkolnej edukacji dziecka. To również rozwiązanie zadania domowego, czy przygotowanie się do szkolnej kartkówki czy sprawdzianu pod okiem specjalisty.  Spotkanie zakończone jest dla rodzica feedbackiem (informacją zwrotną) na temat aktualnego stanu wiedzy dziecka oraz praktycznymi radami dotyczącymi sposobów dalszej pracy.

Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Najczęściej zadawane pytania:

 1. Czego właściwie nauczy się moje dziecko na tych zajęciach?

  Spotkania sprzyjają nauce szukania efektywnych sposobów uczenia się, prowadzenia notatek i organizacji ich. Chcę nauczyć Pani córkę praktycznego radzenia sobie z postawionym przed nią wyzwaniami samodzielnego rozwiązania zadania czy przygotowania się do testu.

 2. Czy może Pani przyjechać do nas do domu?

  Niestety, ze względu na dużą ilość osób, z którymi współpracuję, dojazd do każdego Klienta indywidualnie nie jest możliwy. Również ze względów organizacyjnych, takich jak dostępność artykułów papierniczych i pomocy naukowych (np. tablicy, bazy dydaktycznej w postaci książek i słowników, odtwarzacza CD), spotykamy się w miejscu przeze mnie wyznaczonym, o komfortowej dla Państwa godzinie.

 3. Czy może Pani podczas jednego spotkania poświęcać czas mojemu synowi i jego koledze z klasy?

  Chłopcy są w jednej klasie. Stawiane są im te same wymagania, jednak głęboko wierzę w to, że obaj są na tyle wyjątkowi w swoich naturalnych talentach, umiejętnościach i cechach, że zasługują na absolutnie indywidualne podejście do swojej osoby.

 4. Czy podczas tych zajęć rozwiąże Pani z moją córką zadanie domowe z angielskiego do szkoły?

  Podczas zajęć Pani córka rozwiąże zadanie domowe pod okiem specjalisty. Nigdy nie otrzyma jednak gotowego rozwiązania, jedynie wskazówki do kolejnych kroków poradzenia sobie z nim, tak, aby efektami były wypracowana strategia działania oraz poczucie satysfakcji z osiągnięcia celu. W pewnych szczególnych wypadkach, np. konieczność poświęcenia na nie większej ilości czasu, to Pani otrzyma wskazówki do dalszej pracy z dzieckiem.

 5. Czy podczas tych zajęć mój syn przygotuje się do nadchodzącego testu z języka angielskiego do szkoły?Podczas zajęć Pani syn rozpocznie przygotowania do nachodzącego testu pod okiem specjalisty. Istotą  zajęć nie jest jednak przygotowanie do niego samo w sobie, a pokazanie podopiecznemu w jaki sposób i za pomocą jakich środków może sam skutecznie przygotowywać się do testów. W pewnych szczególnych wypadkach to Pani otrzyma wskazówki do dalszej pracy z dzieckiem.
 6. Moja córka ma spore zaległości z poprzednich lat nauki języka angielskiego. Czy mogę liczyć na to, że nadrobi je Pani z nią?

  Opuszczony materiał szkolny nadrabiamy tylko jeżeli utrudnia on przyswojenie obecnego materiału szkolnego, lub jest niezbędny do napisania nachodzącego testu czy kartkówki. W innych wypadkach nie zajmuję nadrabianiem zaległości szkolnych powstałych na przestrzeni dłuższego czasu.